Форум за дограма, врати, прозорци

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

kpanchev
Нов
Регистриран: 16:53, 11 ное 2014

18:37, 11 фев 2015

няма такъв проблем с дограмата който да неможе да се оправи

lipov
Активен
Регистриран: 14:55, 05 юни 2011
Контакти:

10:03, 13 фев 2015

Здравейте на вашето внимание новите ни цени за ПВЦ дограма, пролетна промоция от ЕМТЕКС .
ЕМТЕКС -ТРЕЙД ЕООД телефон 0879 629 033
ВАШИТЕ ПРОЗОРЦИ
www.mtextrade.com

Мария Иванова
Нов
Регистриран: 16:33, 30 яну 2015

10:53, 13 фев 2015

Ние затова избрахме профил Саламандър, защото самия производител има страхотни изисквания към фирмата в която поръчахме
Профил Груп , предполагам че това е за всички който произвеждат дограма с този профил. Някакъв специален лиценз имало.
Това за монтажа също е важно. Но на голяма фирма с толкова изисквания за лиценз може да държиш и изискаш отговорност ако нещо се обърка.
Имах проблем с друга фирма, която цял месец ме препращаха от един на друг служител.
Ако трябва да обобщя доволна съм от немски профил Саламандър и фирма с немско обслужване Профил Груп.
Не съм доволна от Трокал, прозореца провисна след две седмици.... А фирмата си е знаете...

kpanchev
Нов
Регистриран: 16:53, 11 ное 2014

23:43, 21 фев 2015

саламандар е много добър профил мисля че той беше единствения който няма копие.всички фабрики които предлагат немски профил работят по изисквания на производителя на самия профил доста са нещата които се гледат при производство но не следят монтажа единствено производството който даржи на немски профил обаче тряябжа да знае че 95% от фирмите в балгария предлагат турски а не немски има си доста голяма разлика между примерно немско рехау и турско рехау.

Стамболова
Нов
Регистриран: 17:58, 23 юни 2015

18:31, 23 юни 2015

Здравейте,
Бих искала да препоръчам фирма ЕКО Стил KÖMMERLING в София.
Останах много доволна от квалифицираната и експедитивна работа.
Спазват поетите от тях срокове, имат и хора за обръщане на ъгли.
Монтажът и работата им след това е професионална.
Предлагат дограма KÖMMERLING, ALUPLAST, Vivaplast .
Аз се спрях на 5-камерен ALUPLAST с К стъкло / изложението ми е северно/ .

nikolay
Нов
Регистриран: 09:30, 09 яну 2016

10:04, 09 яну 2016

iskam da si smenq starata dograma s pvc dograma na KBE ako znaete neshto za tazi dograma spodelete

krasialex
Нов
Регистриран: 10:39, 21 апр 2021

Re:

11:13, 21 апр 2021

Варошилов са най-добрите! Много съм доволна от тях
Фирма Ворошилов към момента са на топ позиция в моят списък с име: "Българска му работа". Какво означава това? Превеждам: 

- Шефът е решил, че трябва да намали разходите за заплати до минимум, затова се наемат НЕКВАЛИФИЦИРАНИ служители, които нямат претенции за заплащане, а именно -  баш-майстори, които по време на монтаж на дограма си хвърлят фасовете по земята и оставят купчини боклук след себе си. Калцуни???? Какво беше това????
-  За да се намалят разходите за консулатция с адвокат, договори не се пишат, но за сметка на това се иска от клиентите да заплатят цялата сума по дадена поръчка АВАНСОВО
-  На заблудилите се клиенти (като мен) се дава един хвърчащ лист (копие отпечатано под индиго) с нарисувани на ръка прозорци с размери и под тях написано на ръка какво включва офертата (доста АРТ изпълнение)
- За да се спести от коминикация между звената на фирмата, таква просто отсъства. Ефектът е следният:
          - забавяне на поръчки
          - неспазаване на уговорки с клиенти - желания за конкретни допълнителни услуги като например извозване за стара дограма
          - неспазване на срокове за монтаж - фирмата променя самосиндикално датата за монтаж без ИЗОБЩО да бъде уведомен клиента. Това резултира в звънене на безбройни телефони от страна на клиента, за да разбере защо цял ден чака "баш-майсторите", а те не идват и не идват...)

Реалният пример е: В момента старата демонтирана дограма на къща (11 прозореца с различни размери) стои безпризорно разхърляна по двора и на балконите на къщата, т.к. извозването й, за което заплатих, не беше направено. А причината за това е, че просто не е написано на ръка в розовият хвърчащ лист хартия, който служи за "ДОГОВОР", въпреки, че е коментирано ДЕСЕТКИ пъти!!!

- За да се спестят разходи за "HR" (отдел/служител Човешки ресурси) се наемат "изключително отзивчиви" служители, които на репликата: "Ще подам оплакване срещу вас, ако не изпълните това, което коментирахме десетки пъти и за което съм заплатила цялата сума авансово (а именно извозването на старата дограма)" отговарят: "Подайте, няма го написано черно на бяло никъде, няма за какво да се хванете."

Ако търсите професионалисти и хора, които работят и МИСЛЯТ за клиентите или просто НОРМАЛНИ възпитани хора, дипломирани и доказани инженери и специалисти, НЕ ИЗБИРАЙТЕ ФИРМА "ВОРОШИЛОВ".  
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8