Форум за дограма, врати, прозорци

pepe
Нов
Регистриран: 16:42, 15 апр 2010

ще сменям дограмата

16:54, 15 апр 2010

Здравейте, поставен съм в трудно положение, ще сменям дограмата и ми е необходима помощ какво да избера.Имам няколко въпроса:1. кой прозорец е по-добър :с три части или с две, 2. коя фирма да избера, 3. кое е по -добре прозорците да се плъзгат или да се отварят.Да въпросите са като за първолаци, но признавам си по проблемите на дограмата съм такъв.Предварително благодаря

zip_ivan
Нов
Регистриран: 12:12, 11 юни 2010

12:27, 11 юни 2010

Здравей, за да решиш каква дограма да си сложиш трябва да имаш доста информация преди това, която е доста обемна и поне аз не съм я срещал никъде досега включително и по форумите. Лошото е , че като отидеш в офисите на повечето фирми не ти я дават, защото това би било в техен ущърб. Аз имам фирма за продажба и монтаж на PVC дограма и работя с няколко фирми производителки , които съм отсял от всички останали поради качеството с което работят и коректноста им. Ако желаеш да получиш пълната информация на базата на която да си избереш дограмата, заповядай в моя офис жк.Младост 3 ТЦ GMCity павилион 71 (срещу BILLA) tel.02/8858004. Консултацията няма да те обвърже по никакъв начин да си поръчваш каквото и да е, просто ще получиш едно компетентно мнение по темата.

Потребителски аватар
lord
Редовен
Регистриран: 21:45, 12 фев 2010
Контакти:

22:42, 07 юли 2010

:lol:
Саламандър-символ на качество и уют. Това е агентът зад пердето,който ще проследи израстването на децата ви!

http://dogramasalamander.blogspot.com/

kolyo
Нов
Регистриран: 20:23, 25 авг 2009

20:23, 08 юли 2010

vsqka edna otvarqema 4ast vdica cenata s okolo 60-70 lv
za fitmata gledaite da e nqkoq koqto dava garanciq slqd montaja imam predvid kogata provisne nqkoi prozorec ili ne6to takova da doide da si go opravi
plazga6tite pvc sistemi sa dosta skapi ot 700 do 900 lv za broi
a plazga6tiqt aluminii duha
dobre e da popitata firmata i za stakloto za6toto to e okolo70% ot dogramata
staklo 4-sezona e dosta dobro