Форум за дограма, врати, прозорци

 ПрофилПрофил    СъобщенияСъобщения    Регистрирайте сеРегистрирайте се     ТърсенеТърсене    ПотребителиПотребители   Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори    ВходВход  RSS емисия за последните теми от  (скоро!)
Схеми на плащане на дограма

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.dograma.eu Форуми -> Производители на дограма
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Zornica Petrova
Активен


Регистриран на: 15 Юли 2009
Мнения: 123

МнениеПуснато на: 12:05, 18 Юли 2009    Заглавие: Схеми на плащане на дограма Отговорете с цитат

Доста възможности в момента се предлагат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Google Ads    
SKY LINE
Новопостъпил


Регистриран на: 25 Юли 2009
Мнения: 28

МнениеПуснато на: 13:18, 25 Юли 2009    Заглавие: Отговорете с цитат

Възможностите са:
1.Първоначално плащане при сключване на договор - доплащане след приключване на монтажа и подписан приемо- предавателен протокол.
2.Стоков кредит чрез Джет кредит, ТBI кредит, UniCredit Financing
3.Промоция - 5 вноски без оскъпяване чрез Opendoor.
4.Кредит за енергийна ефиктивност- при който клиента получава до 20% възстановяване от стойността на дограмата, но не повече от 350 евро
_________________
www.skylinebulgaria.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
djesi
Новопостъпил


Регистриран на: 21 Април 2009
Мнения: 6
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: 15:30, 25 Ноември 2009    Заглавие: Плащане Отговорете с цитат

Плащането се извършва на две вноски
1.Аванс при подписване на догожора 20%
2.При приемане на работа 80%
Цени и плащане на дограма
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
invitro_
Новопостъпил


Регистриран на: 07 Януари 2010
Мнения: 7

МнениеПуснато на: 15:15, 07 Януари 2010    Заглавие: Отговорете с цитат

Едно от възможните решения, които може да са Ви полезни когато започвате ремонт с недостатъчно пари, е кредитирането, а за време на обзавеждане и време на криза е най-подходящ кредит „Енергийна ефективност”, който е разработен да Ви помогне да намалите разходите за отопление, като закупите и монтирате енергоспестяващо оборудване във Вашия дом.

Кредитът за енергийна ефективност може да се ползва от пълнолетни български граждани на възраст от 18 до 63 години, които работят по трудово или приравнено на него правоотношение за неопределен срок или по договор за управление и контрол, както и такива, които упражняват стопанска, занаятчийска дейност или свободна професия.

„Стройпродукт Крайчев” ООД, съвместно с ПроКредит Банк (България) АД, Ви дава възможност да получите кредит по програмата „Енергийна ефективност” на Европейската банка за възстановяване и развитие (ЕБВР). Чрез тази програма вие може да получите безвъзмездна помощ до 20% от стойността на направените подобрения във Вашия дом и до 30% безвъзмездна помощ (без максимална сума) за жилищни кооперации. Условието е да участват минимум 50% от живущите в сградата.
Всяко домакинство в страната може да получи кредит по програмата. Важно е да се знае обаче, че кредитът може да е само един за кредитополучател и само за един дом.
За да кандидатствате за кредит е необходимо да Ви направим писмена оферта за енергоспестяващи подобрения във Вашия дом. Така ще можете да кандидатствате за кредит във всеки клон на ПроКредит Банк (България) АД. Банката оценява Вашата кредитоспособност и приемливостта на проекта Ви за енергоспестяващи подобрения. При одобрение и след издаване от „Стройпродукт Крайчев” на приемо-предавателен протокол, 20% се приспадат от общата сума на кредита.
След успешно завършване на енергоспестяващия проект, участващата банка връща безвъзмездно 20% от кредитираните капитални разходи директно на вас или вашия доставчик.

http://www.kraichev.com/index.php
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
milen
Новопостъпил


Регистриран на: 05 Януари 2010
Мнения: 2
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: 13:37, 12 Януари 2010    Заглавие: Отговорете с цитат

Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.dograma.eu Форуми -> Производители на дограма Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
ФИРМИ ЗА ДОГРАМА
  Линк към сайта на Вашата фирма тук?

РЕКЛАМИ

Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение

Регистрирайте сеРегистрирайте се 
Начално Меню
  В момента е:
17:43, 22 Май 2012
  Вижте мненията без отговор