Форум за дограма, врати, прозорци
 ПрофилПрофил    СъобщенияСъобщения    Регистрирайте сеРегистрирайте се     ТърсенеТърсене    ПотребителиПотребители   Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори    ВходВход  RSS емисия за последните теми от  (скоро!)
Коя фирма за ПВЦ дограма да избера?
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    www.dograma.eu Форуми -> Общи теми за дограма
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ники
Гост

МнениеПуснато на: 14:18, 13 Декември 2006    Заглавие: Коя фирма за ПВЦ дограма да избера? Отговорете с цитат

Искам да си поставя ПВЦ дограма в кухнята, в панелен блок. Но чувам от познати оплаквания относно дограмата. Някои би ми предложил каква ПВЦ дограма и от коя фирма да си поставя...
Върнете се в началото
leo
Гост

МнениеПуснато на: 21:03, 13 Декември 2006    Заглавие: Отговорете с цитат

БРЮГМАН е най-доброто на пазара у нас. Много е важно кой ще ти я монтира. Ето едно предложение фирма - АлВик 1.
Върнете се в началото
vladovasilev
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 10:42, 28 Декември 2006    Заглавие: Освен име, дай и контакти!!! Отговорете с цитат

leo, освен името на фирмата, дай и контакти!!!
Научете повече за АлВик 1 ето тук!
ivvanov
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 15:58, 10 Февруари 2007    Заглавие: Re: Коя фирма за ПВЦ дограма да избера? Отговорете с цитат

ники написа:
Искам да си поставя ПВЦ дограма в кухнята, в панелен блок. Но чувам от познати оплаквания относно дограмата. Някои би ми предложил каква ПВЦ дограма и от коя фирма да си поставя...

Фирма "Алу-пласт БГ"
Гарантирам ви че това е фирма изградена от абсолютни професионалисти. Предлагат качествена оригинална немска дограма SCHUCO окомплектована с оригинален немски обков SCHUCO. Цените са им много добри а за обслужването нямам думи. Лично аз имам монтирани над тридесет и пет квадратни метра в къщи от тази фирма и съм изключително доволен. За пет години до сега нямам никакви проблеми с дограмата, а изолацията е пълна.
Ето един техен сайт: www.alu-plastbg.com
Ако искате може и да им се обадите на телефон 070017999

Разгледайте и вие колеги!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
rumi
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 21:22, 19 Февруари 2007    Заглавие: Отговорете с цитат

Посетете Алистерм гр.София,бул."Царица Йоанна",бл.962
www.alisterm.com
Ние им се доверихме и сме много домолни.Сложихме си SCHUCO и наистина сме изключително доволни от обслужването, от изпълнението на дограмата, нямаме никакви проблеми. Предлагат PVC REHAU и SCHUCO,и Алуминиева ELVIAL.
Много са коректни,имат отстъпки,а и служителките са много учтиви.
Доверете им се и Вие,няма да съжалявате.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
joro
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 21:37, 19 Март 2007    Заглавие: Rollplast Отговорете с цитат

Здравейте всички,
тъй като скоро ще сменям дограмата, та реших да попрочета малко инфо. И така попаднах на този сайт. Виждам, че тук се препоръчват фирми, но тъй като това е нещо напълно ново за мен, а от приятели съм чувал много често да казват, че са поръчвали дограмите си от Ролпласт. Вие какво мислите за тази фирма? Най-вече качествена ли е дограмата, конкурентноспособни ли са? и т.н. Ще съм ви много благодарен за малко помощ по този въпрос. Crying or Very sad
Върнете се в началото
irish
Новопостъпил

Местожителство: София

МнениеПуснато на: 16:31, 22 Март 2007    Заглавие: Re: Rollplast Отговорете с цитат

joro написа:
Здравейте всички,
тъй като скоро ще сменям дограмата, та реших да попрочета малко инфо. И така попаднах на този сайт. Виждам, че тук се препоръчват фирми, но тъй като това е нещо напълно ново за мен, а от приятели съм чувал много често да казват, че са поръчвали дограмите си от Ролпласт. Вие какво мислите за тази фирма? Най-вече качествена ли е дограмата, конкурентноспособни ли са? и т.н. Ще съм ви много благодарен за малко помощ по този въпрос. Crying or Very sad

Горещо ти препоръчвам Евроал ООД. Профилите са Века, а служителите - отлични професионалисти. Само се поинтересувай къде ще ти направят стъклопакета - не го правят сами, а го купуват.
http://www.euroal-bg.com/
biserkr
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 10:32, 08 Април 2007    Заглавие: Re: Коя фирма за ПВЦ дограма да избера? Отговорете с цитат

za proizvodstvo i montag shte ti preporucham AB GROUP firmata rabotjat kachestveno i korektno, za razlika ot golemite firmi fsichkite im hora sa profesionalisti tel 0885005359
Върнете се в началото
biserkr
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 10:35, 08 Април 2007    Заглавие: Отговорете с цитат

za pvc dograma preporuchvam AB GROUP ,absolutni profesionalisti v oblasta,dori i prezidenta na firmata raboti zaedno s tjah
0885005359
Върнете се в началото
Vasko
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 09:11, 10 Април 2007    Заглавие: Rolplas Отговорете с цитат

Цялата ни сграда е с алуминиева дограма от Ролпласт - изключително НЕКАЧЕСТВЕНО изпълнение , вярно е ,че сградата е 18 етажа , но не е нормално при силен вятър , бюрото ми сутрин да е цялото в прах и пясък от дограмата , и то не покрай профила , а през уплътнението.
Върнете се в началото
feisa86
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 09:53, 16 Април 2007    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето и моята препоръка към СИГАПО-ПЛАСТ.
На мен също ми я препоръчаха и не съжалявам !!!
Затова ви я препоръчвам и на вас.
Ето и тяхния сайт http://www.sigapo.hit.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sierard
Посетител

МнениеПуснато на: 08:59, 22 Април 2007    Заглавие: изберете sistem BRUGMANN Отговорете с цитат

sistem"BRUGMANN"-SIERA-RD EOOD ще ви помогне.профила е с конструктивна ширина-73 мм,брилянтен цвят,интегрирани предварително уплутнения.
siera_rd@abv.bg
0878 725817
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
chenata
Новопостъпил

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: 18:22, 13 Юни 2007    Заглавие: Stilplast Отговорете с цитат

Ima edna firma,koqto glavolomno nabira skorost v cqlata strana-tova e Stilplast.Mnogo sa predimstvata i:
1.Raboti s edin dosta dobyr profil,a imenno Rehau;
2.Potdyrja nay-niskite ceni na Rehau v Bulgaria;
3.Ima izklyu4itelno kompetenten personal (kritikite,koito pro4etoh za tqh sa po-skoro ot konkurenciqta im);

6tom firmata prodyljava da raste vyv vsqko estestvo,tova e garanciq za tova,4e klientite i sa dovolni ot neq,a vpro4em az sym edin ot tqh.Vseki izbral Stilplast edva li 6te syjalqva za tova.USPEH!

www.stilplast.org
zargani
Новопостъпил

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: 11:57, 18 Юни 2007    Заглавие: zargani Отговорете с цитат

Препоръчвам на всички немската марка КВЕ ,ако желате да си поставите PVC дограма. Тя е най-добрата на пазара и най-силното доказателство за това е ,че все още се произвежда само в Германия,за разлика от останалите марки. Ако искате да научите повече,моля посетете www.zargany.com

Последната промяна е направена от zargani на 16:42, 03 Септември 2007; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Петя
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 14:57, 07 Юли 2007    Заглавие: Отговорете с цитат

В НИКАКВ СЛУ4АЙ НЕ ПОЛЗВАЙТЕ СТИЛПЛАСТ - МНОГО ЗАБАВЯНИЯ< ЛОШО ОТНОШЕНИЕ< НЕТО4НОСТИ В ДОГОВОРА И Т>Н> ДОГРАМАТА ВИСИ - БУКВАЛНО И ЛЪЖАТ ЗА ЩОРИТЕ!!!
Върнете се в началото
stostosto
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 14:29, 09 Юли 2007    Заглавие: Отговорете с цитат

От дългите си разправии и сравнения на фирмите за пвц дограма мога да споделя някои впечатления и ще се радвам да са ви полезни. Бързо забравете най-скъпите и най-"тънките" оферти, защото и в двете има нещо съмнително, едните, че вероятно те товарят излишно , а другите, че вероятно не си заслужават. Спрях на Тисен, все пак е немски профил, една малка фирма - РРП Фенстер ми го монтира. Хубавото беше това, че от началото до края си общуваш с едни и същи хора от фирмата, а в големите фирми докато събирах оферти видях, че цари пълна анонимност, един те приема, друг идва за мерки, трети монтира и веригата се къса. С тези съм много доволен, вече 7 месеца няма проблеми, да чукна на "пвц" ..........
Върнете се в началото
ал макс еоод
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 14:34, 15 Септември 2007    Заглавие: Отговорете с цитат

Като служител на Ал Макс ЕООД(дейността на фирмата е производство и монтаж на алуминиева /ETEM/ И PVC /REHAU/ дограма, мога да Ви предложа нашите услуги, от 10 години сме на пазара, производители сме и на стъклопакети(един от най-важните елементи да дограмата). Разполагаме с много добри специалисти - в производството и монтажа, които са с дългогодишен опит.
За контакт almax_plovdiv@abv.bg, 032/620 438, 02/925 24 03(02)
0898/671341
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
иван
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 11:39, 21 Септември 2007    Заглавие: Отговорете с цитат

За нищо на света не се обръщаите към Стилпласт ще съжалявате.
Върнете се в началото
vesi
Новопостъпил

МнениеПуснато на: 11:12, 01 Октомври 2007    Заглавие: дограмата Отговорете с цитат

Здравейте!Искам да ви кажа за Ролпласт съм чувала от познати че не са доволни първо от обслужването на клиенти и след това от качеството на самата дограма!!Препоръчаха ми една фирма за дограма Веста www.vestas-bg.com!!Аз също съм много доволна от нея!Предлагат немската КВЕ дограма
Върнете се в началото
konstantinaa
Новопостъпил

Местожителство: plovdiv

МнениеПуснато на: 11:48, 10 Ноември 2007    Заглавие: Отговорете с цитат

Препоръчайте фирма за Пловдив!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    www.dograma.eu Форуми -> Общи теми за дограма Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 1 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение